Władysław MALECKI (1836-1900)
Nr katalogowy: 153
Pejzaż, 1886?
olej, płótno dublowane; 42 x 68 cm;
sygn. l. d.: W. Malecki 1886?
sygn. l. d.: W. Malecki 1886?