903
Biurko art deco konstrukcja - sosna; fornir - czeczota brzozowa;
72,2 x 97 x 50,2 cm.
Polska, ok. 1925
Cena wywoławcza. 3 000 zł

904
Kredens art deco konstrukcja - sosna, sklejka, fornir - orzech,
palisander, mahoń; 151 x 140 x 51 cm.
Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 6 400 zł

905
Para foteli klasycyzujących materiały: buczyna (?), 92 x 60 x 52 cm.
Europa Zachodnia, ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

906
Stolik do gry w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - buczyna, dębina, fornir - mahoń;
72,3 x 84 x 42 cm; blat po rozłożeniu 84 x 84 cm.
Europa Środkowa, po 1860
Cena wywoławcza. 2 200 zł

907
Szafa ubraniowa barokowa konstrukcja - świerk; fornir - orzech, intarsje - dębina,
czeczota brzozowa, jawor; 201,5 x 160 x 56,5 cm;
Austria Pn-Zach.- Niemcy Płd.-Wsch., ok. 1783.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

908
Serwantka neorokokowa konstrukcja - sosna, orzech; fornir - orzech;
120 x 83 x 41,5 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

909
Komplet mebli neoklasycystycznych konstrukcja - buczyna;
Europa Środkowa, Austro-Węgry (?), XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 21 000 zł

910
Komplet siedzisk w stylu eklektycznym konstrukcja - sosna, mahoń, fornir - mahoń;
Europa Środkowa, kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

911
Stolik klasycyzujący konstrukcja - sosna, mahoń, fornir - mahoń;
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

1901
Para krzeseł w stylu mebli z lat 60. XX w. konstrukcja - buczyna, 82 x 41 x 44 cm
Niemcy, 1 poł. lat 60. XX w.
Cena wywoławcza. 550 zł

1903
Stolik art déco konstrukcja - sosna, sklejka,
fornir - orzech, 49,5 x śr. 58 cm
Polska, ok. 1930.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

1904
Fotel neostylowy buczyna; 78,5 x 55 x 53,5 cm
Europa Zachodnia, po poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

1905
Stolik do robótek w stylu późnobiedermeierowskim konstrukcja - sosna, fornir - mahoń,
82 x 61 x 44 cm
Europa Środkowa, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

1906
„Krzesło obrotowe” konstrukcja - buczyna, 97 x 47 x 47
Polska, Zakład Doskonalenia Zawodowego
w Sokołowie Podlaskim. 11.9.1972.
Cena wywoławcza. 800 zł

1907
Szafka - barek w stylu mebli z lat 50. XX w. konstrukcja - sklejka orzechowa,
fornir - mahoń, 75,2 x 96 x 44,5 cm
Europa Zachodnia, lata 50. XX w.
Cena wywoławcza. 650 zł

1908
Stół - biurko w stylu Ludwika XV konstrukcja - dębina, fornir - róża; 76 x 110,5 x 61,5 cm.
Francja (?), 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

1909
Komoda empirowa konstrukcja - sosna, fornir - czeczota topolowa;
92,5 x 127,5 x 62 cm;
Europa Środkowa, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

1910
Komplet mebli neoklasycystycznych konstrukcja - sosna, fornir - platan;
Warszawska Fabryka Mebli Stylowych
Stanisława Dymmek, Warszawa, 1929.
Cena wywoławcza. 2 800 zł