Nr katalogowy: 616
Konsolka z portretem damy w owalu
Europa - Francja?, wytwórnia nieokreślona,
XIX/XX w. - XX w.?
konsolka przyścienna z roślinną dekoracją reliefową na wsporniku, wzdłuż osi symetrii, z umieszczonym centralnie portretem - popiersiem damy ze sznurem pereł i perłami w upiętych długich włosach; portret w owalnej listwowej ramce z rocaillami i listkami.
Dekoracja w odcieniach różu, ze złoceniami podkreślającymi rysunek rocaillów i listków;
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. ok. 20 cm, głęb. 11 cm, szer. 17 cm; nie sygnowana.
Europa - Francja?, wytwórnia nieokreślona, XIX/XX w. - XX w.?