Wojciech FANGOR (1922-2015)
Nr katalogowy: 410
Motyw miejski - Zima, 1943
olej, sklejka, 14 x 19,8 cm;
sygn. l. d.: WFangor / 43
sygn. l. d.: WFangor / 43