Juliusz STUDNICKI (1906-1978)
Nr katalogowy: 408
Okno, 1956
olej, płotno; 53,5 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: STUDNICKI / 1956
olej, płotno; 53,5 x 73 cm;
na odwrocie napis autorski na krośnie: J. STUDNICKI ”OKNO” 1956., nr inw. DM/ 180/ MPC nalepka kolekcjonerska z informacją o pracy