Henryk OPAŁKA (ur. 1929)
Nr katalogowy: 306
Piramidnius, 2001
litografia, papier;
64,5 x 76 cm (wymiar arkusza);
litografia, papier;
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: Piramidnius, 2001 Litografia 4/10 H. Opałka 2001