Simon MONDZAIN (1890-1979)
Nr katalogowy: 134
La bateau blanc - W porcie
olej, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. l. d.: Mondzain
olej, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. l. d.: Mondzain
na odwrocie napis autorski Mondzain, paryski adres zamieszkania, pisany węglem, odręcznie, nieczytelny oraz tytuł La bateau blanc, na listwie odręczny wtórny napis dotyczący autora obrazu
24 000 zł