Malarz nieokreślony włoski (XVII w.)
Nr katalogowy: 174
Pokłon Trzech Króli
olej, płótno dublowane;
84 x 82 cm.
olej, płótno dublowane;
84 x 82 cm.
Obraz pochodzi ze zbiorów rodzinnych rzeźbiarza Zygmunta Langmana (1860-1924).