Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Nr katalogowy: 401
Pejzaż, 1960
akwarela, papier;
26,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
akwarela, papier;
sygn. ołówkiem p. d.: PODSADECKI oraz data l. d.: 6.7.1960