Nr katalogowy: 737
Solniczka
srebro próby 12 cechowane, waga 42 g.
Niemcy?, 1 ćw. XIX w.
na okrągłej, profilowanej, uskokowo wywyższonej stopie, z trzonem u dołu ozdobionym czterema lancetowatymi liśćmi; czarka półkulista ozdobiona skrzyżowanymi gałązkami z listkami i drobnymi owocami;
srebro próby 12 cechowane (cechy małoczytelne); wys. 6,3 cm, średn. 6 cm; waga 42 g.
Niemcy?, 1 ćw. XIX w.