Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)
Nr katalogowy: 304
Genese, 1973
litografia, papier;
59,5 x 44 cm (w świetle oprawy);
litografia, papier;
sygn. na płycie po lewej: W. SIUDMAK oraz ołówkiem l. d.: WSiudmak / 1973 napis u dołu pośrodku ołówkiem: „Genese”