Hieronim KUJAWSKI (1900-1944)
Nr katalogowy: 172
Martwa natura z popielniczką i cytryną
olej, tektura; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: HKujawski;
sygn. p. d.: HKujawski;