Edward OKUŃ (1872-1945)
Nr katalogowy: 154
Pejzaż
olej, płótno; 18 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E OKUŃ;
sygn. p. d.: E OKUŃ;
napis na odwrocie: No 58
Literatura ogólna: Małgorzata Biernacka, Literatura - Symbol - Natura. Twórczość Edwarda Okunia wobec Młodej Polski i symbolizmu
europejskiego, Warszawa, IS PAN, 2004 - tu katalog dzieł E. Okunia.