Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy: 139
Umizgi, 1946
olej, sklejka; 35 x 35 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1946;
olej, sklejka; 35 x 35 cm;
na odwrocie faksymile potwierdzenia autentyczności z podpisem Jerzego Kossaka.
5 500 zł