Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Nr katalogowy: 129
Dorożka na Rynku w Krakowie, ok. 1965
olej, płótno; 74 x 96 cm;
sygn. p. d.: J. Potrzebowski
sygn. p. d.: J. Potrzebowski