Nr katalogowy: 207

Jacques ( Jacobo) BOUSSEAU (1681-1740)-według

Nr katalogowy: 207

Odyseusz napinający łuk, powtórzenie z końca XIX w.

brąz patynowany, wys. 36 cm,
sygn. na podstawie: J. Bousseau