Nr katalogowy: 718
Solniczka
srebro próby 12 cechowane, waga 90 g.
Polska?, 2 ćw. XIX w.
na romboidalnej stopie z krótkim trzonem i łódkowatą, promieniście puklowaną czarą; z boków wysokie ucha z drutu, wnętrze czary złocone;
srebro próby 12 cechowane (12, monogram złotnika IB); wys. 8,4 cm,
szer. 12,2 cm, głęb. 6,4 cm; waga 90 g.
Polska?, 2 ćw. XIX w.