Nr katalogowy: 623
Paterka z reliefowym szlakiem bluszczu
Miśnia, XX w.
podłużna, talerzowa, z wyciskanym wokół kołnierza reliefowym szlakiem bluszczu z ażurową gałązką wokół krawędzi , przechodzącą w dwa gałązkowe uchwyty w linii kołnierza przy krótszych krawędziach;
porcelana biała, wys. 6 cm, dł. 32 cm, szer. 21,5 cm;
sygn. kobaltem podszkl. skrzyżowane miecze czterokrotnie przeszlifowane i kreseczka przy obręczy, wyciski: E 138, 754, 64Q.
Miśnia, XX w.
1 100 zł