Stanisław KRYSZTAŁOWSKI (1903-1990)
Nr katalogowy: 432
Costa del Azahar, 1974
olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi pośrodku: St. Kryształowski 974;