Joseph d’ ASTE (XIX/XX w.)
Nr katalogowy: 204
Faunik z koziołkiem, ok. 1910
brąz patynowany; 39 x 56 x 24 cm;
sygn. na skałce: J. D. Aste;
sygn. na skałce: J. D. Aste;