Jerzy MAKAREWICZ (1907-1944)
Nr katalogowy: 153
Chryzantemy, 1922
olej, płótno; 64,5 x 76 cm;
sygn., dat. i dedykacja l. d.
olej, płótno; 64,5 x 76 cm;
sygn., dat. i dedykacja l. d.: W DOWóD WDZIĘCZNOŚCI / JERZY MAKAREWICZ / 1922