Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy: 151
Żółte róże w wazonie
olej, tektura; 35 x 50,5 cm;
sygn. z lewej.: A. Karpiński.
sygn. z lewej.: A. Karpiński.