Ossip LUBITCH (1896-1990)
Nr katalogowy: 139
Nad Sekwaną, 1934
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. l. d.: Lubich 1934
olej, płótno; 65 x 81 cm;