Artur GROTTGER (1837-1867)
Nr katalogowy: 111
Portret młodej kobiety, ok. 1860
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
25,5 x 18,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. z lewej: AG (monogramem wiązanym);