Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)
Nr katalogowy417
Krzywonosy
ołówek, piórko, tusz, akwarela, papier; 22,8 x 16,5 cm
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Nr katalogowy418
Bumbarasz - Projekt kostiumu do przedstawienia „Bumbarasz”
ołówek, piórko, tusz, akwarela, gwasz,
papier; 22,7 x 16 cm
papier; 22,7 x 16 cm
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 500 zł
Nr katalogowy419
Projekt scenografii do przedstawienia „Latarnia”, 1954
gwasz, tektura; 20,8 x 25,5 cm.
Na odwrocie napis: "Latarnia" / 1954 (długopisem).
Cena wywoławcza.
1 600 zł
1 600 zł
Nr katalogowy420
Projekt scenografii do przedstawienia „Noc cudów”, 1955
ołówek, gwasz, tektura; 24 x 26 cm
na odwrocie napis kredką i długopisem: Noc cudów / 1955 r
Cena wywoławcza.
1 600 zł
1 600 zł
Nr katalogowy421
Projekt scenografii przedstawienia „Noc cudów”, 1955
ołówek, gwasz, tektura, 25 cm x 26 cm
na odwrocie napis flamastrem
na odwrocie napis flamastrem
Cena wywoławcza.
1 600 zł
1 600 zł
Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Nr katalogowy423
Dwie strony duszy
olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: JAN DOBKOWSKI
sygn. p. d.: JAN DOBKOWSKI
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)
Nr katalogowy424
Ogród zielony z emblematami, 1962
olej, płótno; 60 x 60 cm.
w obrębie kompozycji napisy autorskie
Cena wywoławcza.
35 000 zł
29 000 zł
Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)
Nr katalogowy425
Oczekiwanie, 1967
olej, płótno; 150 x 89,5 cm
sygn. i dat. l. d.: J. Tchórzewski 67
Cena wywoławcza.
100 000 zł
71 000 zł
Grzegorz MORYCIŃSKI (1936-2015)
Nr katalogowy426
Wnętrze ze smugą światła, 2005
olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: G.MORYCIŃSKI;
sygn. p. d.: G.MORYCIŃSKI;
Cena wywoławcza.
6 000 zł
9 500 zł
Nr katalogowy427
Japońskie wazy, 2006
olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn., dat. i opis. na odwrocie: GRZEGORZ MORYCIŃSKI / "JAPOŃSKIE WAZY" / olej 2006
Cena wywoławcza.
6 000 zł
10 000 zł
Ryszard LECH (1927-2005)
Nr katalogowy432
Wschód słońca nad jeziorem Jamno, ok. 1975
olej, płyta; 50, 5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany na odwrocie.
sygn. i opisany na odwrocie.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
17 000 zł
Witold ABAKO (ur. 1958)
Nr katalogowy435
I co dalej, chę,..? - z cyklu Ptaśki, 1998
olej, płótno; 91 x 91 cm;
sygn. p. d.: ABAKO'98.
sygn. p. d.: ABAKO'98.
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Karl GOLDSCHMIDT (XX w.)
Nr katalogowy437
Akt, ok. 1975
olej, płótno; 80 x 29,5 cm
sygn. l. d.: Karl Goldschmidt
sygn. l. d.: Karl Goldschmidt
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Sabina WOŹNICA (ur. 1977)
Nr katalogowy439
Soil, 2008
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p. d.: SWoźnica.
sygn. p. d.: SWoźnica.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
6 000 zł
Waldemar MAZUREK (ur. 1961)
Nr katalogowy502
Akt męski
brąz patynowany, granitowa podstawa; wys. 28 cm;
sygn. z tyłu: MW
sygn. z tyłu: MW
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Andrzej SIEK (ur. 1973)
Nr katalogowy506
Pocieszyciel
drewno polichromowane; wys. 74 cm
sygn. z tyłu: SIEK.
sygn. z tyłu: SIEK.
Cena wywoławcza.
3 300 zł
606
Ryton - wazonik na kwiaty
porcelana ze szkliwem kremowym (Elfenbeinporzellan),
druk barwny, złocenia; wys. 7,5 cm, dł. 13 cm;
Ćmielów, okres powojenny (po 1951 r.).
Cena wywoławcza.
300 zł
608
Koszyk deserowy z dekoracją kwiatową
Niemcy, Plaue, Von Schierholz’sche
Porzellanmanufaktur Plaue GmbH, lata ok. 1967- 1972
Cena wywoławcza.
800 zł
610
Półmisek z dekoracją Zwiebelmuster
porcelana, kobalt podszkliwny; średn. 38 cm;
Niemcy, naśladownictwo Miśni, XIX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
616
Karmiąca gołębie
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 26,2 cm,
Miśnia, 1 poł. XIX w.
Miśnia, 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
617
Figura niedźwiedzia polarnego
Dania, fabryka porcelany J. Bing i F. Gröndahl;
model Nielsa Nielsena (1872-1921), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
2 100 zł
2 800 zł