Sabina WOŹNICA (ur. 1977)
Nr katalogowy: 439
Soil, 2008
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p. d.: SWoźnica.
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p. d.: SWoźnica.
Na odwrocie napis autorski: SWoźnica / Soil. 2008 / Oil on canvas
6 000 zł