Olgierd PIKIEWICZ (ur. 1971)
Nr katalogowy: 438
Marzenia o żółtych kalendarzach, 1996
olej, collage, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Pikiewicz'96
sygn. l. d.: Pikiewicz'96