Karl GOLDSCHMIDT (XX w.)
Nr katalogowy: 437
Akt, ok. 1975
olej, płótno; 80 x 29,5 cm
sygn. l. d.: Karl Goldschmidt
olej, płótno; 80 x 29,5 cm
sygn. l. d.: Karl Goldschmidt
Na odwrocie napis autorski: KARL Goldschmidt/ Atelier 7/ Rue Cortot/ Montmartre/ No.