Ryszard LECH (1927-2005)
Nr katalogowy: 432
Wschód słońca nad jeziorem Jamno, ok. 1975
olej, płyta; 50, 5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany na odwrocie.
sygn. i opisany na odwrocie.