Franciszek ZAJDOWSKI (1902-2000)
Nr katalogowy: 429
Pejzaż z okolic Suffolk, 1970
olej, płyta; 53 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Fr. Zajdowski,
sygn. l. d.: Fr. Zajdowski,