Grzegorz MORYCIŃSKI (1936-2015)
Nr katalogowy: 426
Wnętrze ze smugą światła, 2005
olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: G.MORYCIŃSKI;
sygn. p. d.: G.MORYCIŃSKI;