Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)
Nr katalogowy: 102
Biesiada
akwarela, piórko, tusz lawowany, papier;
18 x 19,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: AU
sygn. p. d.: AU