Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)
Nr katalogowy: 420
Tu dzień jest dobry, dobra noc i dobre słońce, 1969
olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. p. d.: Jul. Narzyński
sygn. p. d.: Jul. Narzyński