Wanda PAKLIKOWSKA-WINNICKA (1914-2001)
Nr katalogowy: 413
Kompozycja strukturalna, 1964
technika własna, olej, płótno; 51 x 81 cm;
sygn. p. d.: Paklikowska-Winnicka