Pablo PICASSO (1881-1973) - według
Nr katalogowy: 305
Akt
litografia offsetowa, papier;
38 x 49,5 cm (w świetle kompozycji);
litografia offsetowa, papier;
sygn. i opis l. g. (w obrębie kompozycji): 11.8.69.I / Picasso
800 zł