Bernhard Christian BORCHERT (1863-1945)
Nr katalogowy: 154
Akt z łabędziem - Wiosna
olej, płótno; 61 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: B. Borchert
sygn. l. d.: B. Borchert