Leon LEWKOWICZ (1888 lub 1890-1950)
Nr katalogowy: 152
Portret kobiety, 1931
olej, płótno; 59,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Leon Lewkowicz 31