Nr katalogowy: 108
Pejzaż z chatą, ok. 1900 r.
akwarela, papier; 30 x 22 cm;
sygn. p. d.: WW;
akwarela, papier; 30 x 22 cm;
sygn. p. d.: WW;
na odwrocie owalny stempel z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY; z faksymile
artysty pośrodku; oraz nr. ze spuścizny artysty: 000189 i nr odręczny: 98-02 (ołówkiem);
Lit.: Adam Konopacki, Renata Weiss, Aneri Irena Weissowa - Wojciech Weiss. Katalog Wystawy Podróżnej, w cyklu: "Spotkania ze sztuką", Łaziska Dolne 2013, poz. kat. 261