Nr katalogowy: 112

Adam MIĘDZYBŁOCKI (1883-1956)

Nr katalogowy: 112

Wizna

akwarela, papier; 16 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Międzybłocki