Marian STROŃSKI (1892-1977)
Nr katalogowy132
Nasturcje w wazonie
olej, płyta; 44 x 61 cm;
sygn. p. d.: M. Stroński
sygn. p. d.: M. Stroński
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Zofia ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA (1886-1971)
Nr katalogowy133
Martwa natura we wnętrzu
olej, sklejka; 28,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
Cena wywoławcza.
6 500 zł
6 500 zł
Aleksander LASZENKO (1883-1944)
Nr katalogowy135
Motyw z Abou Simbel, 1927
olej, sklejka; 49 x 59 cm;
sygn. l. d.: A. Laszenko / Abou Simbel 27.
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy140
Harfiarka - skrzydło tryptyku: Żem był jak pielgrzym …, 1954
olej, płyta; 59,5 x 49 cm w świetle oprawy;
sygn. i dat. p. d. na harfie: Wlastimil Hofman / 1954;
Cena wywoławcza.
14 500 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Nr katalogowy142
Malarczyk i muza - Polonia, 1898
olej, płótno; 80 x 63,8 cm;
na odwrocie autorska dedykacja z podpisem artysty
Cena wywoławcza.
115 000 zł
75 000 zł
Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)
Nr katalogowy145
Ławeczka
olej, karton naklejony na płótno; 52,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: S. Eleszkiewicz
sygn. l. d.: S. Eleszkiewicz
Cena wywoławcza.
38 000 zł
36 000 zł
Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)
Nr katalogowy149
Pejzaż leśny
olej, płótno; 54,5 x 74 cm;
sygn. p. d.: Grubiński
sygn. p. d.: Grubiński
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Jacques CHAPIRO (1887-1962)
Nr katalogowy153
Portret kobiety
olej, płótno naklejone na tekturę,
29,5 x 22 cm;
sygn. l. d.: Jacques Chapiro
29,5 x 22 cm;
sygn. l. d.: Jacques Chapiro
Cena wywoławcza.
5 000 zł
4 700 zł
Erno ERB (1890-1943)
Nr katalogowy154
Głowa kobiety w ludowej chuście
olej, tektura; 35 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: EErb
sygn. p. d.: EErb
Cena wywoławcza.
6 000 zł
6 000 zł
Kazimierz POCHWALSKI (1855-1940)
Nr katalogowy155
Głowa wieśniaczki w zielonej chuście
olej, płótno; 30 x 25 cm;
sygn. p. d.: Kaz. Pochwalski
sygn. p. d.: Kaz. Pochwalski
Cena wywoławcza.
3 000 zł
2 600 zł
Wojciech KOSSAK (1857-1942)
Nr katalogowy157
Kościuszko prowadzi kosynierów do ataku - Kościuszko pod Racławicami, 1924
olej, płótno; 116,5 x 130 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1924
Cena wywoławcza.
200 000 zł
120 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy161
Główki dzieci - para obrazów
olej, płótno dublowane;
38 x 32 cm.
38 x 32 cm.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Carl MOLL (1861-1945)
Nr katalogowy164
Martwa natura z kwiatami
olej, płótno; 61 x 81,3 cm;
sygn. p. d.: C. MOLL;
sygn. p. d.: C. MOLL;
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Edmund MAJKOWSKI (1929-2009)
Nr katalogowy201
Plakieta Puszcza Kurpiowska
odlew gipsowy lub sztuczny kamień?,
patynowany na brąz z przecieraniem złoconym;
plakieta - 24 x 28,8 cm;
plakieta - 24 x 28,8 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
203
Alegoryczna grupa figuralna: Ofiara miłości
Austria, Wiedeń, manufaktura ceramiki Waltera
i Marcella Golscheiderów, lata ok. 1920-1926
Cena wywoławcza.
6 000 zł
A. BACHERINI, XIX-XX w.
Nr katalogowy205
Beatrice
marmur jasnobrązowy, alabaster, wys. całkowita: 71 cm
sygn. na podstawie: A Bacherini
Włochy, XX w.
Włochy, XX w.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Jan Florian RASZKA (1871- 1945)
Nr katalogowy207
Zbigniew Odrzywolski
gips malowany na żółto i lakierowany, wys. 95 cm.
na plecach sygn.: Raszka 1912
na plecach sygn.: Raszka 1912
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Artysta nieokreślony, francuski?, XIX/XX w.
Nr katalogowy208
Nyks
alabaster; 101 cm; koniec XIX w.
Cena wywoławcza.
50 000 zł
40 000 zł
Karl STERRER (1844-1918)
Nr katalogowy209
Para płaskorzeźb z przedstawieniem Apollona i Wenus
we wspólnej oprawie;
metal wytłaczany, srebrzony,
50 x 25 cm (wymiar każdej);
metal wytłaczany, srebrzony,
50 x 25 cm (wymiar każdej);
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Ugo CIPRIANI (1887-1960)
Nr katalogowy211
Kobieta z chartem - rzeźba gabinetowa art deco
figury - metal, metal srebrzony,
wys. 40 cm; dł. 55,5 cm; sygn. na podstawie: U. CIPRIANI
Europa Zachodnia, lata 20./ 30. XX w.
Cena wywoławcza.
8 500 zł