Nr katalogowy: 717
Czarka
srebro cechowane, waga 33 g.
Wrocław, ok. 1800
na kolistej, stożkowatej stopce, z brzuścem pionowo puklowanym, wyżej zdobionym pasem dekoracji puncynowanej, krawędź rozchylona, wnętrze złocone;
srebro cechowane (znak miejski słabo czytelny, monogram złotnika nieczytelny); wys. 4,5 cm, średn. 4,9 cm;
waga 33 g.
Wrocław, ok. 1800