Robert JABŁOŃSKI - [Robert WORLD] (ur. 1982)
Nr katalogowy: 430
Dziewczyna afgańska, 2014
olej, płótno;
105 x 85 cm;
olej, płótno;
105 x 85 cm;
sygn. i opis p. d.: Robert Jabłoński / Nepal Polska/ 2014
na odwrocie dwie pieczątki autorskie, nalepka: Robert Jabłoński/ NEW YORK DUMBO/ ART FESTIWAL 2014 oraz napisy autorskie
Praca eksponowana na wystawie: Dumbo Arts Festival - Little Poland, 26-28 września 2014, w Nowym Jorku.