Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Nr katalogowy: 420
Meksykański skrzypek, 2001
olej, płótno; 89 x 88 cm;
sygn. l. d.: Eugeniusz Gerlach 2001; data p. d.: Kraków 3/ II