Anna CARRIER, XIX w.
Nr katalogowy: 214
Czesząca włosy
brąz, kamienna podstawa; wys. całkowita: 35 cm.
sygn. na bryzowej podstawie: A. CARRIER;
Francja, XIX w.
Francja, XIX w.