A. BACHERINI, XIX-XX w.
Nr katalogowy: 205
Beatrice
marmur jasnobrązowy, alabaster, wys. całkowita: 71 cm
sygn. na podstawie: A Bacherini
Włochy, XX w.
Włochy, XX w.