Carl MOLL (1861-1945)
Nr katalogowy: 164
Martwa natura z kwiatami
olej, płótno; 61 x 81,3 cm;
sygn. p. d.: C. MOLL;
olej, płótno; 61 x 81,3 cm;
sygn. p. d.: C. MOLL;
na odwrocie napis autorski - powtórzona sygnatura? C. Moll Wien