Jacques CHAPIRO (1887-1962)
Nr katalogowy: 153
Portret kobiety
olej, płótno naklejone na tekturę,
29,5 x 22 cm;
sygn. l. d.: Jacques Chapiro
29,5 x 22 cm;
sygn. l. d.: Jacques Chapiro