Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)
Nr katalogowy: 146
Polowanie par force, 1925
olej, płyta, 36,5 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn.: l. d.: Z. Rozwadowski 1925.