Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy: 134
Róże i jabłko
olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: A. Karpiński;
olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: A. Karpiński;
na odwrocie napis: Stwierdzam autentyczność / niniejszego obrazu.. / A. Karpiński / Kraków w r 1936 tym