Bolesław STAWIŃSKI (1908-1983)
Nr katalogowy: 108
Pejzaż, 1937
akwarela, papier; 18,5 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: B. Stawiński;
sygn. p. d.: B. Stawiński;